URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: none
fr: aucun(e)

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Leave blank for %anonymous.
fr: Laisser vide pour %anonymous.

en: Switch
fr: Changer

en: Publish
fr: Publier

en: Unpublish
fr: Dépublier
