URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: none
hr: ništa

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Leave blank for %anonymous.
hr: Ostaviti prazno za %anonymous.

en: Publish
hr: Objavi

en: Unpublish
hr: Prekini objavu
