URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: none
hu: nincs

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Leave blank for %anonymous.
hu: Üresen hagyandó ha %anonymous.

en: Switch
hu: Váltás

en: Publish
hu: Közzététel

en: Unpublish
hu: Elrejtés
