URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: none
km: គ្មាន

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: Publish
km: បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Unpublish
km: មិន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ
