URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: none
lt: joks

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: Switch
lt: Perjungti

en: Publish
lt: Paskelbta

en: Unpublish
lt: Nepaskelbta
