URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: none
pl: brak

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: Switch
pl: Przełącz

en: Publish
pl: Publikuj

en: Unpublish
pl: Wstrzymaj publikację

en: Switch User
pl: Przełącz użytkownika
