URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to pt translation catalogue (6 entries)

en: none
pt: nenhum

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Leave blank for %anonymous.
pt: Deixe em branco para %anonymous.

en: Switch
pt: Trocar

en: Publish
pt: Publicar

en: Unpublish
pt: Despublicar
