URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: none
am: ምንም

en: Block
am: ጥምር

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Leave blank for %anonymous.
am: %anonymous ባዶ ተው።

en: Publish
am: አትም

en: Unpublish
am: ያልታተመ
