URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Reset
bg: Рестартирай

en: none
bg: не

en: Block
bg: Блокирай

en: Anonymous
bg: Анонимен

en: Leave blank for %anonymous.
bg: Оставете празно за %anonymous.

en: Publish
bg: Публикувай

en: Unpublish
bg: Отпубликувай
