URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Reset
bo: བསྐྱར་སྒྲིག

en: none
bo: མེད

en: Block
bo: ལྷུ་ལག

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས
