URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: none
bs: ništa

en: Block
bs: Blok

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Leave blank for %anonymous.
bs: Ostavite prazno za %anonymous.

en: Publish
bs: Objavi

en: Unpublish
bs: Ukloni status objave
