URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: none
cs: žádné

en: Block
cs: Blok

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: Publish
cs: Zveřejnit

en: Unpublish
cs: Skrýt
