URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Reset
cy: Ailosod

en: none
cy: dim

en: Block
cy: Bloc

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Leave blank for %anonymous.
cy: Gadael yn wag i %anonymous

en: Publish
cy: Cyhoeddi

en: Unpublish
cy: Heb ei gyhoeddi
