URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Reset
da: Gendan

en: none
da: ingen

en: Block
da: Blok

en: Anonymous
da: Anonym

en: Leave blank for %anonymous.
da: Lad feltet stå tomt for %anonymous.

en: Switch
da: Skift

en: Publish
da: Udgiv

en: Unpublish
da: Træk tilbage
