URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to dz translation catalogue (7 entries)

en: Reset
dz: སླར་སྒྲིག

en: none
dz: གང་ཡང་མེནམ།

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Anonymous
dz: མིང་མེདཔ་

en: Leave blank for %anonymous.
dz: %anonymous གི་དོན་ལས་སྟོངམ་བཞག།

en: Publish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་

en: Unpublish
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་བཤོལ་
