URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to el translation catalogue (7 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: none
el: κανένα

en: Block
el: Μπλοκ

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Leave blank for %anonymous.
el: Αφήστε το κενό για να μείνει το %anonymous.

en: Publish
el: Δημοσίευση

en: Unpublish
el: Άρση δημοσίευσης
