URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Reset
eo: Restarigu

en: none
eo: neniu

en: Block
eo: Bloko

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.

en: Publish
eo: Publikigu

en: Unpublish
eo: Malpublikigu
