URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Reset
es: Restablecer

en: none
es: ninguno

en: Block
es: Bloque

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Leave blank for %anonymous.
es: Dejar vacío para %anonymous.

en: Switch
es: Cambiar

en: Publish
es: Publicar

en: Unpublish
es: Despublicar
