URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: none
et: puudub

en: Block
et: Plokk

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: Switch
et: Vaheta

en: Publish
et: Avalda

en: Unpublish
et: Muuda mitteavaldatuks
