URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Reset
fi: Palauta

en: none
fi: ei yhtään

en: Block
fi: Lohko

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Leave blank for %anonymous.
fi: Jätä tyhjäksi käyttäjälle %anonymous.

en: Switch
fi: Vaihda

en: Publish
fi: Julkaise

en: Unpublish
fi: Palauta luonnokseksi
