URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: none
gl: ningún

en: Block
gl: Bloque

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: Switch
gl: Cambiar

en: Publish
gl: Publicar

en: Unpublish
gl: Non publicar
