URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Reset
he: איתחול

en: none
he: ללא

en: Block
he: בלוק

en: Anonymous
he: אנונימי

en: Leave blank for %anonymous.
he: השאר ריק עבור %anonymous.

en: Switch
he: החלפה

en: Publish
he: פרסם

en: Unpublish
he: העברה למצב "לא פורסם"
