URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Reset
hi: दोबारा से स्थापित करें|

en: none
hi: कोई नहीं

en: Block
hi: ब्लॉक

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Leave blank for %anonymous.
hi: %anonymous के लिये खाली छोड़ें।

en: Publish
hi: प्रकाशित करें

en: Unpublish
hi: अप्रकाशित करें
