URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: none
is: engin

en: Block
is: Blokk

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Leave blank for %anonymous.
is: Skiljið eftir autt fyrir %anonymous
