URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Reset
it: Ripristina

en: none
it: nessuno

en: Block
it: Blocco

en: Anonymous
it: Anonimo

en: Leave blank for %anonymous.
it: Lasciare in bianco per %anonymous.

en: Switch
it: Cambia

en: Publish
it: Pubblica

en: Unpublish
it: Non pubblicare
