URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: none
jv: ora ana

en: Block
jv: Blok

en: Anonymous
jv: Jeneng ora dikenal

en: Leave blank for %anonymous.
jv: Kosongna waé kanggo @anonymous.
