URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Reset
kk: Ысыру

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Block
kk: Блок

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау
