URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: none
kn: ಯಾವುದು ಇಲ್ಲ

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Switch
kn: ಸ್ವಿಚ್
