URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: none
ku: هیچ

en: Block
ku: بلۆک

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: Publish
ku: بڵاوبکەوە

en: Unpublish
ku: بڵاو نه‌کراوه‌
