URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: none
ml: ഒന്നുമില്ല

en: Block
ml: ബ്ലോക്ക്

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍

en: Publish
ml: പ്രസിദ്ധീകരിക്കുക
