URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: none
mn: хоосон

en: Block
mn: Хавтан

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: Publish
mn: Нийтлэх
