URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: none
ne: कुनै पनि होइन

en: Block
ne: ब्लक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।
