URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
nn: Sett til standard

en: none
nn: ingen

en: Block
nn: Blokk

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Leave blank for %anonymous.
nn: La feltet vera tomt for å velge %anonymous.
