URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ru: Сбросить

en: none
ru: нет

en: Block
ru: Блок

en: Anonymous
ru: Гость

en: Leave blank for %anonymous.
ru: Если поле оставить пустым, автором будет %anonymous.

en: Switch
ru: Переключить

en: Publish
ru: Опубликовать

en: Unpublish
ru: Снять с публикации
