URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: none
sk: žiadne

en: Block
sk: Blok

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: Switch
sk: Prepnúť

en: Publish
sk: Zverejniť

en: Unpublish
sk: Zrušiť zverejnenie
