URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: none
sl: nič

en: Block
sl: Blok

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: Publish
sl: Objavi

en: Unpublish
sl: Umakni objavo
