URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Reset
sq: Rifillo

en: none
sq: asnjë

en: Block
sq: Bllokuar

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Leave blank for %anonymous.
sq: Lëre bosh për %anonymous.

en: Publish
sq: Publiko

en: Unpublish
sq: Hiq nga publikimi
