URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: none
sv: ingen

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Leave blank for %anonymous.
sv: Lämna detta tomt för %anonymous.

en: Switch
sv: Byt

en: Publish
sv: Publicera

en: Unpublish
sv: Avpublicera
