URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Reset
ta: மீளமை

en: none
ta: இல்லை

en: Block
ta: பெட்டி

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Leave blank for %anonymous.
ta: %anonymous க்கு காலியாக விடு.

en: Publish
ta: வெளியிடுக

en: Unpublish
ta: வெளியிடாதே
