URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Reset
tr: Sıfırla

en: none
tr: hiçbiri

en: Block
tr: Blok

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Leave blank for %anonymous.
tr: %anonymous için boş bırakın.

en: Switch
tr: Değiştir

en: Publish
tr: Yayınla

en: Unpublish
tr: Yayından kaldır
