URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: none
uk: немає

en: Block
uk: Блок

en: Anonymous
uk: Анонім

en: Leave blank for %anonymous.
uk: Для %anonymous залиште порожнім.

en: Switch
uk: Перемикати

en: Publish
uk: Опублікувати

en: Unpublish
uk: Не публікувати

en: Switch User
uk: Змінити користувача
