URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Reset
vi: Thiết lập lại

en: none
vi: không có

en: Block
vi: Khối

en: Anonymous
vi: Ẩn danh

en: Leave blank for %anonymous.
vi: Để trống cho %anonymous.

en: Switch
vi: Chuyển

en: Publish
vi: Xuất bản

en: Unpublish
vi: Ngưng xuất bản
