URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: none
ar: لا شيء

en: Block
ar: الصندوق

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Leave blank for %anonymous.
ar: دعها فارغة ل%anonymous.

en: Switch
ar: تبديل

en: Publish
ar: انشر

en: Unpublish
ar: لا تنشر
