URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: none
az: yoxdur

en: Anonymous
az: Anonim

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: Switch
az: Keçid

en: Publish
az: Dərc et

en: Unpublish
az: Dərc olunmasın
