URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: none
be: няма

en: Anonymous
be: Ананім

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: Switch
be: Пераключэнне

en: Publish
be: Апублікаваць

en: Unpublish
be: Скасаваць пуплікацыю
