URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: none
ca: cap

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: Switch
ca: Canvia

en: Publish
ca: Publica

en: Unpublish
ca: Retira
