URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: none
hy: ոչ մի

en: Block
hy: Բլոկ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Unpublish
hy: Ապահրապարակել
