URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: none
ja: なし

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Leave blank for %anonymous.
ja: 投稿者の名前を入力してください。 空欄にすると %anonymous の投稿として扱われます。

en: Switch
ja: 切り替え

en: Publish
ja: 掲載

en: Unpublish
ja: 非掲載にする
