URL Operations (7.x-1.0-alpha2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: none
ka: არცერთი

en: Block
ka: ბლოკი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Switch
ka: გადართვა

en: Publish
ka: გამოქვეყნება
