URL Operations (7.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: none
lv: neviens

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: Switch
lv: Pārslēgt

en: Publish
lv: Publicēts

en: Unpublish
lv: Nepublicēts
